Menu
MŠ Křečhoř

Spustili jsme pro vás nové webové stránky.

Sbírka pro Ukrajinu

sbírka bude probíhat od 7.3. - 11.3.2022

Važení rodiče, vzhledem k situaci na Ukrajině a ve spolupráci s nadací " Klubko s nití pomáhá" jsme se rozhodli uspořádat v mateřské škole sbírku.                                                                                                            Pokud se chcete zapojit můžete přinést :                                                                                                                               - Panadol, Nurofen  sirup pro děti , Ibalgin tablety, obvazy, vatu, dámské vložky, dezinfekce, Paralen tablety, přesnídávky a jiné příkrmy pro děti v kapsičce ne ve skle, Sunar, Nutrilon, granulovaný čaj pro děti, trvanlivé potraviny v konzervě, ne ve skle a jiné instantní potraviny ( polévky do hrnečku, čínské polévky apod.), oplatky, piškoty, dětské pleny jednorázové, vlhčené ubrousky, krém na opruzeniny pro děti ( Sudokrém, Bepanten).                                                                                                                                                         Všechny věci, které darujete, předejte prosím ve své třídě. Ty budou následně převezeny přímo na Ukrajinu do vesnice Novoselice.                                                                                                                                                 Sbírka bude probíhat od pondělí 7.3. do pátku 11.3.2022.                                                                                                                                                                                  Děkujeme                                                                                                                                                                                                                kolektiv MŠ

Datum vložení: 4. 3. 2022 10:33
Datum poslední aktualizace: 4. 3. 2022 10:44
Autor:

Akce

Kalendář akcí

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie

Naše MOTTO

"Všichni se tu máme rádi,

jsme tu dobří kamarádi"

MŠ Křečhoř mapa